V Stožicah napovedali bojkot tekme

Nogomet 13. Maj 202615:50 12 komentarjev

Direktor slovenskega nogometnega prvoligaša Olimpije iz Ljubljane Igor Barišić je v pismu javnosti in tudi pogovoru za 24ur.com napovedal, da zeleno-beli zaradi zanje spornih sodniških odločitev ne bodo odigrali tekme zadnjega kroga Prve lige Telemach proti Bravu. Preberi več