Zimzeleni Edin Džeko odločil pravo poslastico (VIDEO)

Evropa 23. Jul 202422:47 0 komentarjev

Fenerbahče je na prvi tekmi drugega kroga kvalifikacij za četrtfinale na pravi poslastici s 4:3 ugnal švicarski Lugano. Kar tri gole je dosegel Edin Džeko.

Povedli so sicer Švicarji v 4. minuti tekme prek, tik pred polčasom pa je Edin Džeko udaril prvič. Izkoristil je namreč najstrožjo kazen.

Takoj na začetku drugega polčasa je sledil preobrat, Džeko je bil znova natančen za vodstvo varovancev Joseja Mourinha z 2:1. V 64. minuti so Švicarji izenačili, le tri minute za tem pa je legendarni nogometaš iz Bosne in Hercegovine poskrbel za novo vodstvo gostov.

Do konca tekme sta padla še dva gola, za Fener je zadel Ferdi Kadioglu, gol Miltona Valenzuele v 94. minuti za 3:4 pa je Lugano vrnil v igro na povratni tekmi.