Slovenski trener Zoran Kedačič je novi trener zamejskega odbojkarskega kluba Aich/Dob z avstrijske Koroške.
Osemintridesetletni slovenski trener bo na klopi nasledil Bogdana Tanaseja, ki se je z Dobom v domačem prvenstvu prebil do finala, v njem pa proti Waldviertlu izgubil srerjo z 0:4.
Kedačič je v preteklosti že delal tudi z ACH Volleyjem, trenutno pa je pomočnik selektorja slovenske reprezentance. Pri Dobu upajo, da bo s svojimi izkušnjami naredil preporod in ekipo pripeljal še korak dlje v tehničnem in fizičnem smislu.
“Vesel sem, da sem novi glavni trener Doba. Gre za klub z visokimi standardi in stremi k rezultatom. Moj prvi cilj in prioritete bo sestava trenerskega štaba in močne ekipe, ki bo doseglo te standarde in naredilo mesto, ki živi za odbojko, ob koncu naslednje sezone ponosno,” je dejal Kedačič.
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal
Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!