Slovenci dosegli osnovni cilj, a povsem zadovoljni niso

Odbojka 17. Maj 202620:54 0 komentarjev

Slovenska reprezentanca v odbojki na mivki je na turnirju skupine C Pokala narodov v Rigi osvojila tretje mesto. Slovenci so morali priznati premoč Latvijcem in Dancem, bili pa so uspešnejši od Hrvatov. Uvrstitev ni zadostovala za preboj v finale, ki ga bo julija gostila Budimpešta, so sporočili z Odbojkarske zveze Slovenije. Preberi več