NHL: Zmagi za Montreal in Ottawo

Minas Panagiotakis/Getty Images Sport

Na dan zahvalnosti smo v Ligi NHL videli samo 2 tekmi. Hokejisti Montreala in Ottawe so dosegli novi zmagi, prvi so z 2:1 premagali Carolino, Senatorji pa so bili s 3:1 boljši od Bostona.

Hokejisti Montreala so do 15. zmage v letošnji sezoni Lige NHL prišli v izredno napeti tekmi. Huricansi so bili nepričakovano zanje zelo trd oreh, odločilni zadetek za zmago pa je na začetku zadnje tretjine dal Max Pacioretty.

Na drugi včerajšnji tekmi so Senatorji do zmage proti Bruinsom prišli zaradi izredne igre v tretji tretjini, ko so dosegli dva zadetka. Hokejisti Bostona so povedli v zadnji minuti prvega dela, zadel je David Pastrnak. Vodstvo gostov je trajalo 14 minut, izenačujoči zadetek je dosegel Mark Stone. Za popoln preobrat v tretji tretjini pa sta poskrbela Chris Wideman in Kyle Turris.