Gorenje se iz Leona vrača s porazom

Facebook

Rokometaši Gorenja se iz Španije vračajo s porazom. Tokrat so v Leonu izgubili z Ademarjem z rezultatom 28:24.

Velenjčani so zabili prvi zadetek na tekmi in edinkrat na tekmi vodili. Potem se je začela dobra igra domače ekipe, ki si je takoj priigrala lepo prednost. Prednost štirih zadetkov je bila najvišja v prvem polčasu za domačo ekipo. Velenjske čebelice so vseskozi domačinom gledali v hrbet in do polčasa uspeli priti do zaostanka dveh zadetkov.

Tudi v drugem polčasu Velenjčani niso našli pravega recepta za trdno obrambo Špancev, ki je delovala zelo dobro. Iz minute v minuto se je prednost večala, deset minut pred koncem pa je bilo jasno, da Gorenje nima več pravih možnosti, saj je bil zaostanek že previsok. Ose so na koncu prednost Ademarja stopile na štiri zadetke in se domov vračajo s porazom 28:24.