Skrivnostna lepotica, ki je v Rimu žela pozornost ljubiteljev tenisa (VIDEO)

ATP 17. Maj 202311:06 0 komentarjev

Novak Đoković je postavil svojevrsten mejnik, ko se je včeraj že 17-ič zapored uvrstil vsaj v četrtfinale mastersa v Rimu. Bolj kot o rekordu na turnirjih, ki za zmago prinašajo 1000 točk v razvrstitvi za ATP lestvico, teniški svet še zmeraj "brenči" o nedeljski tekmi 3. kroga, ko je proti Srbu navijalo prelestno dekle.

Režiser jo je pogosto poiskal in hitro je postalo jasno, da gre za mično gospodično, ki sodi v štab Đokovićevega nasprotnika, Bolgara Grigorja Dimitrova.

Ta je prvemu igralcu nudil dostojen odpor in mu vzel niz, a na koncu je Srb po dveh urah in 20 minutah potenja v Foru Italicu vendarle slavil s 6:3, 4:6 in 6:1 ter se prebil med najboljšo 32-terico. Naslednja postaja za Dimitrova je Pariz in drugi vrhunec sezone (Roland Garros).

In kdo je mladenka, ki je držala pesti za zmago “Griše”? Gre za filmsko igralko in manekenko romunske narodnosti, 35-letno Mădălino Diano Ghenea. Lani je navdušila na rdeči preprogi Beneškega filmskega festivala.

Kot sama pravi, ima rada jahanje in potapljanje, preživlja pa se z igranjem v videospotih, serijah, muzikalih in jo mnogi primerjajo z legendarno filmsko igralko Sophio Loren.

Pevka, (teniška) igralka in …

Pred kratkim je z Bolgarom na družbenem omrežju Instagram objavila tudi vroče fotografije (desno), ki jasno pričajo o tem, da je par zaljubljen.

Ghenea, 35-letna starleta iz romunskega mesta Slatina, je še ena v vrsti deklet, ki so podlegla čarom Dimitrova, potem ko je nekoč najbolj talentirani teniški igralec ogrel srce Marije Šarapove, sedaj že upokojene ruske zvezdnice, kasneje pa prijateljeval še s pevko zasedbe Pussycat Dolls Nicole Scherzinger.

Deset let nazaj naj bi se zmagovalec osmih ATP turnirjev zapletel v kratko romanco s Sereno Williams, nazadnje pa je bil v razmerju z Lolito Osmanovo, hčerko ruskega oligarha Eldarja Osmanova.

Morda Grigor nikoli ne bo zmagovalec turnirjev velike četverice, je pa vsaj najboljši na ATP turneji, ko gre za osvajanje src prelestnih deklet.