Tsitsipas z lahkoto prek Andersona v 3. krog

Tom Dulat / Stringer

Po zmagi z 2:0 v nizih proti Kevinu Andersonu se je Stefanos Tsitsipas uvrstil v treji krog mastersa Cincinnati, ki poteka v New Yorku.

Četrti nosilec na turnirju Stefanos Tsitsipas je na dvoboju proti Kevinu Andersonu upravičil vlogo favorita in slavil z rezultatom 6:1 in 6:3.

Dvoboj je trajal samo 69 minut. Anderson je v prvem nizu uspel osvojiti zgolj eno servisno igro.

Nekoliko boljši odpor je Anderson kazal v drugem nizu, imel tudi break priložnosti toda Grk je imel odgovor na vse njegove napade. Tsitsipas je v drugem nizu prišel do breaka pri 5:3, nato pa s servisom zgolj še potrdil zmago. Naslednji nasprotnik bo za Grka zmagovalec dvoboja John IsnerJohn Millman

Masters Cincinnati, ki tokrat poteka v New Yorku lahko spremljate na naših programih.