Bolgarski teniški igralec Grigor Dimitrov je v Parizu poskrbel za padec nenavadnega rekorda. Postal je namreč prvi posameznik v odprti dobi tenisa (od 1968), ki je dvoboj predal na kar štirih zaporednih turnirjih velike četverice.
Danes je v 1. krogu tekmovanja na Rolandu Garrosu Grigor Dimitrov dobro začel proti Američanu Ethanu Quinnu, in v nizih povedel z 2-1.
Vseeno je igralca, ki je med drugim osvojil srca Marije Šarapove, Serene Williams in bil zaročen s pevko Nicole Scherzinger, nasprotnik premagal, saj je Bolgar po koncu tretjega niza prišel k mreži in dejal, da ne more nadaljevati. Zabolelo ga je v stegnu in tako je bil Quinnu prisiljen zmago “donirati”.
Začelo se je v Wimbledonu
Poleg bolečine v nogi, bolečine zaradi predčasnega slovesa od Pariza, je Grigor podrl še neslaven rekord, saj je postal prvi posameznik v odprti dobi tenisa, ki je tekmo predal na kar petih zaporednih turnirjih velike četverice.

Ta negativen niz se vleče že od lanskega Wimlbedona, ko je v osmini finala predal Danilu Medvedjevu, nato pa je to storil še v četrtfinalu Odprtega prvenstva ZDA proti Francesu Tiafoeju, pa v 1. krogu OP Avstralije letos, ko je predal Francescu Passaru. Današnji dogodek je krog sklenil.
Lomilec ženskih src trenutno prijateljuje z mehiško pevko in filmsko igralko Eizo Gonzalez.
Bonus video:
Premier liga
Španska liga – La Liga
Bundesliga
Liga prvakov
Evropska liga
Evroliga
EuroCup
NBA
Slovenija
Liga ABA
ATP World Tour Finals
Pariz
ATP
WTA
Davisov pokal




Kakšno je tvoje mnenje o tem?
Bodi prvi, ki bo pustil komentar!