Polom: Osmica za šesti poraz Telemach Olimpije

Uncategorized 29. Sep 201319:42 > 19:43

Beljak – Hokejisti Telemach Olimpije tudi po 6. krogu lige Ebel ostajajo praznih rok. Zmaji so bili neuspešni tudi na gostovanju pri Beljaku, ki je slavil s kar 8:0.

Najslabši začetek zmajev v ligi Ebel se nadaljuje. Da se Telemach Olimpiji ne piše nič dobrega, je bilo jasno že v prvi minuti, saj je nekdanji zmaj John Hughes mrežo Aleša Sile, ki je tokrat dobil prednost pred Jerryjem Kuhnom, prvič zatresel že v 46 sekundi. Ko se je v 10. minuti na semaforju svetilo 3:0 za domače, je Bojan Zajc v vrata postavil prvega vratarja Kuhna, a s tem ni uspel spremeniti poteka srečanja. Beljačani so bili še naprej učinkovitejši in do konca zabili še pet zadetkov.

Ljubljančani bodo imeli naslednjo priložnost za prvo letošnjo zmago v torek, ko bodo ob 19.15 gostili Linz. Tekmo si v neposrednem prenosu oglejte na SK 3.