ACH Volley gladko poražen tudi v Rusiji

Uncategorized 12. Nov 201713:08 > 13:22
Facebook/ACH

Odbojkarji ACH Volleyja so v 3. krogu kvalifikacij za Ligo prvakov izgubili tudi povratno srečanje proti proti favoriziranemu Lokomotivu iz Novosibirska (3:0).

Ruska ekipa je po 29 minutah prvi niz dobila s 25:20, v drugem nizu pa so “oranžni zmaji” nudili nekoliko večji odpor. ACH Volley je imel možnosti za presenečenje, saj je v odločilnih trenutkih zaostajal le za točko (21:20, 23:22, 24:23), a preobrata ni bilo.

ACH Volley

V tretjem nizu so gostitelji le še dokončali delo in še drugo tekmo proti Ljubljančanom dobili s 3:0, s tem pa so se tudi uvrstili v elitno tekmovanje.

Slovenski prvaki, ki so se nasprotniku na prvi tekmi v Tivoliju odlično upirali, a vseeno izgubili z 0:3, so tako prvič po desetih sezonah ostali brez Lige prvakov.