Gol Matavža ni bil dovolj za zmago PSV-ja

Uncategorized 27. Okt 201322:57 > 28. Okt 2013 12:46

Tim Matavž je tokrat začel v prvi enajsterici PSV-ja iz Eindhovna, na gostovanju pri Rodi. Kljub njegovemu lepemu zadetku iz 9. minute, gostje niso uspeli zmagati, saj je domačim uspelo v drugem polčasu zadeti dvakrat in osvojiti tri točke. Moštvo iz Eindovna je tako izgubilo eno mesto na lestvici Eredivisie in je sedaj četrto. Zadetek Matavža je padel po lepo odigrani dvojni podaji z Memphisom Depayem in lobanem udarcu slovenskega reprezentanta.

Tudi Kevin Kampl je pričakovano igral na derbiju proti Grödigu in sodeloval pri podaljšanju niza neporaženosti na 32. Igral je vse do 86. minute, ko ga je zamenjal Dušan Švento, ni pa se znašel med strelci. Vse tri gole za zmago s 3:0 je dosegel odlični Sadio Mane. Red Bull Salzburg tako ostaja na prvem mestu, pred drugouvrščenim Riedom, pa ima 10 točk naskoka.