Po petih zaporednih porazih vendarle zmaga Zagrebčanov

Uncategorized 28. Okt 201322:31 > 29. Okt 2013 9:10

Proti Amurju, za katerega nastopa tudi naš Jan Muršak, je Medveščak uspel prekiniti niz zaporednih porazov in zmagati z 2:1 na domačem ledu. Niz porazov je trajal pet tekem, pred tem pa so “medvedi” kar osemkrat zmagali. Je tokratna zmaga napoved novega niza?

Prva tretjina tekme med Medveščakom in Amurjem je minila brez vidnejših dogodkov, so pa zato domači v drugi tretjini uspeli povesti. Uspešen je bil Matt Murley. V zadnjem delu tekme, so gostje uspeli izenačiti, pri pripravi zadetka pa je sodeloval tudi Jan Muršak. Strelec izenačujočega gola je bil Jakub Petruzalek. Domači se kljub borbenosti gostov niso dali in že dobro minuto kasneje postavili stvari na svoje mesto. Strelec odločilnega zadetka za Medveščak je bil tokrat odlično razpoloženi Murley.
Naslednja tekma Zagrebčane čaka v sredo, na domači ledeni ploskvi se bodo srečali z Admiralom.