Medveščak v Rusiji po devetih porazih le do zmage

Uncategorized 15. Nov 201320:26 > 20:30

Ufa – Pri prvaku lige KHL leta 2011 Salavat Julajevu, je Crvena Zvezda vpisala prvo zmago v Rusiji v ligi KHL, po kar devetih uvodnih porazih.

Medveščak je zmagal s 3:2 in se vrnil na četrto mesto zahodne konference lige KHL. “Medvedi” so v 36. minuti že vodili s 3:0, ampak že pet minut kasneje je bila zmaga Zagrebčanov veliko bolj negotova, saj so domači hitro zmanjšali, pet minut pred koncem pa se približali le na gol zaostanka.  Medveščak je pri Dinamu v Moskvi izgubil vodstvo v zadnji minuti rednega dela in znova so se navijači bali podobnega scenarija.
To je bila prva zmaga “medvedov” v rednem delu tekme, štirikrat so uspeli osvojiti vsaj točko, Ufa pa je bilo srečno mesto za naše južne sosede. V nedelju jih čaka novo gostvovanje, pri Metalurgu v Magnitogorsku.