ACH v Kamniku pokazal zobe

OZS

Druga finalna tekma slovenskega odbojkarskega prvenstva za moške med ACH Volleyjem in Calcitom iz Kamnika se je končala z rezultatom 3:0 za aktualne prvake.

Prvo srečanje v Tivoliju se je končalo šele po petih nizih. Nekaj več sreče in znanja so imeli aktualni prvaki iz vrst ACH-ja, a so Kamničani lahko optimistično pričakovali nadaljevanje serije. Druga tekma se je odvila nocoj, ko so bili v vlogi gostitelja odbojkarji Calcita.

Tokrat so Ljubljančani že od samega začetka pokazali, da mislijo resno. V prvem nizu so bili Kamničani še dostojen nasprotnik, a se je le-ta vseeno končal v prid ACH-ja s 25:23.

V drugem nizu so aktualni prvaki stopili na plin in popolnoma nadigrali tekmece. Rezultat je bil 25:17. Zadnji niz je bil samo formalnost, ACH je potrdil zmago s 25:19.

Rezultat v seriji na tri dobljene tekme je sedaj 2:0 v korist ACH-ja. Tretja, morebiti zadnja tekma bo na sporedu v dvorani Tivoli, 18. aprila ob 18h.