Hercogova po dveh urah in pol izpadla proti Američanki

Uncategorized 27. Avg 201920:28 > 20:30
Mike Hewitt/Getty Images

Danes se je prvem krogu OP ZDA poslovila tudi Polona Hercog. Boljša je bila domačinka Danielle Rose Collins, ki je slavila s 6:3, 4:6, 6:4.

Za napredovanje v 2. krog je Američanka Danielle Rose Collins potrebovala dve uri in 27 minut. Na koncu je po maratonu premagala našo Polono Hercog s 6:3, 4:6, 6:4.

V prvem nizu je Američanka delovala zelo dobro, predvsem na svoj servis in ga na koncu tudi zasluženo dobila s 6:4.

Drugi niz je bil zelo izenačen, Hercogova je na svoj servis delovala zelo dobro. Povsem ob zaključku, ko se je že zdelo, da bo Collinsova izenačila na 5:5 je naši tenisačici uspel preobrat, dobila je štiri zaporedne točke in z zmago 6:4 prišla do izenačenja v nizih.

V zadnjem nizu je Hercogova takoj izgubila servis, a se vrnila nazaj v igro in celo povedla s 4:3. Potem pa so se stvari začele obračati v napačno smer, Collinsova je namreč dobila tri zaporedne igre in se veselila uvrstitve v 2. krog tekmovanja.