Partizan preko Crvene zvezde do FINALA srbskega pokala

Uncategorized 10. Jun 202021:52 > 22:04
partizan.rs

Nogometaši Partizana so se še šestič zapored uvrstili v veliki finale srbskega pokala, kjer bodo lovili že svojo peto zaporedno lovoriko v tem tekmovanju. V polfinalu so pred svojimi gledalci z 1:0 izločili večnega tekmeca Crveno zvezdo. V finalu bo poleg Partizana nastopila še Vojvodina.

FK Partizan

Partizan je pred domačimi gledalci na lepo zapolnjenih tribunah dobil še drugi derbi proti Crveni zvezdi v letošnji sezoni. V polfinalu pokala so bili črno-beli boljši z 1:0.

Partizan, ki letošnjo sezono rešuje v pokalu je bil takoj kot že na nekaj zadnjih tekmah bolj ambiciozen in se je na koncu tudi povsem zasluženo uvrstil v finale. Junak srečanja je bil Izraelec Bebars Natcho, ki je razveselil navijače v 58. minuti. Tudi na današnjem večnem derbiju jasno ni šlo brez vroče krvi na igrišču in tudi na tribunah.

Prvi današnji polfinalni obračun je dobila Vojvodina, ki je v gosteh z minimalnih 1:0 ugnala Čukarički. Edini strelec na tekmi je bil Nemanja Čovič v 31. minuti.

Veliki finale srbskega pokala Partizan – Čukarički bo na sporedu 24. juniaj tudi s prenosom na SportKlubu.