Zmaji na božične praznike z zmago

Uncategorized 23. Dec 20139:28 > 9:29

Ljubljana – Hokejisti Telemach Olimpije so proti Gradcu prišli do osme zmage v sezoni, potem ko so v dvorani Tivoli slavili s 4:1.

Božičkova tekma je hokejistom Telemach Olimpije končno prinesla nekaj veselja. Zmaji pa kljub osmi zmagi v sezoni ostajajo prikovani na dno lestvice lige Ebel.

Gostje iz Gradca so sicer veliko bolje krenili v srečanje in v prvih minutah povsem zagospodarili na ledu. Domače je reševal odlični Jerry Kuhn, kljub občutni premoči gostov pa so na veliko zadovoljstvo gledalcev prvi zadeli zmaji. Strel Damjana Dervariča je kapetan Aleš Mušič preusmeril in plošček je končal v desnem zgornjem kotu. Dve minuti pred koncem uvodne tretjine je vodstvo Telemach Olimpije podvojil Andrej Hebar. Že v 23. minuti pa so zmaji vodili s tremi zadetki prednosti, ko je bil natančen Gregor Koblar.

Naleti gostov so sadove obrodili šele v 36. minuti, ko so le prišli do častnega zadetka. Zmago zmajev je v 58. minutio potrdil Nick Ross.

Telemach Olimpijo naslednja tekma čaka 26. decembra, ko se bodo pomerili z istim nasprotnikom, a v gosteh.