Chelsea brez težav, Villarreal pokvaril prvenec Vlahovića

Evropa 22. Feb 202222:45 > 22:55

Nadaljujejo se izločilni boji v Ligi prvakov. Torkov večer je postregel z dvema tekmama. Aktualni prvak Chelsea je na stadionu Stamford Bridge z 2:0 ugnal Lille in si priigral lepo popotnico za povratno tekmo v Franciji. Na drugem obračunu je Villarreal remiziral z Juventusom. Že v 32 sekundi tekme je svoj prvenec v Ligi prvakov zabil Srb Dušan Vlahović, za Špance je v drugem polčasu izenačil Daniel Parejo.

Dušan Vlahović je v Juventus prišel v januarskem prestopnem roku iz Fiorentine in že po pol minute svojega debija v Ligi prvakov takoj dosegel prvenec. Pri dobrih 22 letih je postal drugi najmlajši nogometaš Juventusa z zadetkom na debiju po Alessandru Del Pierru, ki je bil takrat star slabih 21 let. Poleg omenjenih je za staro damo na prvi tekmi v najelitnejšem klubskem tekmovanju gol dosegel le še David Trezeguet.