Kamničanke brez težav do zmage tudi v Kopru

Odbojka 13. Feb. 202221:25 > 21:31
Delite:

Na zadnji tekmi 20. krogu Sportklub 1A. DOL za dekleta so vodilne odbojkarice Calcit Volleyja v Kopru s 3:0 premagale Ankaran. Za Kamničanke je bila to že 18 zmaga, ostajajo pri le enem porazu, ki jim ga je prizadejal Sip Šempeter.

Sportklub 1A. DOL, ženske, 19. krog

Kamničanke nadaljujejo serijo zmag v domačih tekmovanjih. Tokrat so brez kakršnih koli težav premagale tretjeuvrščeni Ankaran, njihova zmaga ni bila niti za trenutek vprašljiva.

Z izjemo v nekaj minutah drugega niza so ves čas nadzorovale potek tekme. V prvem nizu so po bloku Katje Mihevc prišle do vodstva z 11:4, do konca pa niso popuščale. Drugega so sicer dobro začele, nato pa padle v manjšo krizo, domače so po zaostanku 7:10 z dobrimi servisi dosegle štiri zaporedne točke, nato pa vodile tudi s 15:13. Toda Kamničanke so odgovorile z petimi točkami zapovrstjo, vodstva pa niso več izpustila iz rok. Ves čas so vodile tudi v tretjem, ki so ga dobile s 25:14.

Zadnja točka v Kopru:

Kamničanke so do novih točk prišle predvsem po zaslugi zanesljivega napada, v katerem se je najbolj izkazala Fatumata Sillah, dosegla je 16 točk.