Zajc ga je “vtaknil” tudi Sivassporju

Nogomet 22. Jan 202214:56 > 16:11 0 komentarjev

Miha Zajc nadaljuje dobre predstave v dresu turškega nogometnega prvoligaša Fenerbahčeja. V 23. krogu je ekipa iz Carigrada gostovala pri Sivassporu, slovenski reprezentant pa je v prvem polčasu izkoristil lepo podajo Ennerja Valencie ter zadel za 0:1.

Za slovenskega reprezentanta je to četrti zadetek tekoče sezone v turški Süper Lig. Ob golu se je tudi rahlo poškodoval, a vseeno nadaljeval obračun, a bil nato zamenjan v 80. minuti, ko je v igro namesto njega vstopil Jose Sosa.

Tekma se je sicer končala z remijem 1:1, potem ko je izenačujoči gol v 74. minuti dosegel Pedro Henrique.

Fenerbahče je z osvojeno točko napredoval na četrto mesto in ima sedaj 37 točk, kolikor jih je osvojila tudi Adana Demispor. Vodi Trabzonspor, ki ima na računu 51 točk.