Končnica za Kopitarja postaja misija nemogoče

Drugi športi 29. Apr 20219:43 0 komentarjev
Anže Kopitar
AP Photo/Michael Owen Baker

Hokejisti Los Angeles Kings so vse bolj oddaljeni od končnice, potem ko so v noči na četrtek proti Anaheimu zapravili prednost dveh zadetkov in izgubili v zadnji minuti srečanja.

Prvi zadetek na srečanju med LA Kingsi in Anaheimom je padel v 25. minuti, ko je kralje v vodstvo ob igralcu več na ledeni ploskvi popeljal Gabriel Vilardi. Sredi druge četrtine je Adrian Kempe izkoristil veliko napako vratarja gostov Johna Gibsona in z zadetkom v prazno mrežo podvojil vodstvo Los Angelesa.

Veliki preobrat Anaheima sta še pred koncem druge tretjine napovedala Sam Carrick in Sam Steel, ki sta poskrbela za izenačenje na 2:2. Odločilni zadetek je minuto pred koncem dosegel Cam Fowler in tako prekinil niz petih zaporednih porazov Anaheima.

Anže Kopitar je na ledu prebil 20 minut, dobil je šest od osmih sodniških metov, proti vratom Anaheima pa ni sprožil strela.

Ligo NHL spremljajte v živo na programih Sportkluba.