Tudi Kopitar dodal svoje k zmagi kraljev

Drugi športi 1. Apr 20218:24 0 komentarjev
Anže Kopitar
John Locher/POOL PHOTOS-USA TODAY Sports

Los Angeles Kings so z zmago proti Vegas Golden Knights s 4:2 prekinili niz treh zaporednih porazov. Anže Kopitar je v statistiko vpisal podajo.

#related-news_0

Andreas Athanasiou je ob zmagi LA Kings proti Vegas Golden Knights s 4:2 dosegel gol in podajo, vratar Calvin Petersen je blestel z 39 obrambami, medtem ko je Anže Kopitar pri zmagi sodeloval s podajo pri zadnjem zadetku svojega moštva.

Pri domačih je Shea Theodore prispeval gol in podajo, vratar Marc-Andre Fleury je zaustavil 26 strelov, a premalo za drugo zaporedno zmago proti kraljem. Vitezi so v ponedeljek slavili s 4:1.

Kopitar in soigralci so končali niz šestih zaporednih domačioh zmag zlatih vitezov, hkrati pa postali šele tretja ekipa, ki je premagala Vegas po rednem delu tekme v letošnji sezoni.

Ligo NHL spremljajte v živo na programih Sportkluba.