Zlati vitezi za Kopija ostajajo nerešljiva uganka

Drugi športi 20. Mar 20217:58 0 komentarjev
Anže Kopitar
Guliver Image

Los Angeles Kings so tudi na tretjem letošnjem medsebojnem obračunu proti Las Vegasu ostali praznih rok, potem ko so zlati vitezi slavili s 4:2. Anže Kopitar je vpisal podajo.

#related-news_0

Las Vegas je po zaslugi Maxa Paciorettyja v 13. minuti povedel z 2:0. Los Angeles Kings so pred koncem prve tretjine sprva znižali prek Alexa Iafalloja, ko je bil med podajalci tudi Anže Kopitar, nato pa na začetku drugega dela izenačili, ko je zadel Trevor Moore.

Zlati vitezi so znova povedli v 36. minuti, tokrat je v polno meril William Karlsson, zmago pa je z zadetkom v 51. minuti potrdil William Carrier.

Vegas se je s peto zaporedno zmago utrdil na prvem mestu zahodne skupine, medtem ko so kralji na petem mestu. Za četrtim mestom, ki prinaša nastop v končnici, zaostajajo pet točk.

Washington je na domačem ledu za sedmo zaporedno zmago z 2:1 odpravil New York Rangers. Slednji so vodili do 54. minute, ko je stvari v svoje vrste vzel Aleksander Ovečkin in z dvema zadetkoma poskrbel za preobrat.