Kopitar in druščina proti kojotom s praznimi naboji

Hokej 25. Apr 20217:39 > 7:56 0 komentarjev
Anže Kopitar
Photo by Harry How/Getty Images

Ekipa Los Angeles Kings je v severnoameriški hokejski ligi NHL doma z 0:4 izgubila z Arizono Coyotes.

Vratar Darcy Kuemper je ubranil vseh 26 strelov domačih in drugič v sezoni svojo mrežo ohranil nedotaknjeno. Kapetan kraljev Anže Kopitar je v enaindvajsetih minutah sprožil štiri strele. “Morali bomo igrati z več želje in več borbenosti. Ne moreš samo eno tretjino ali pa pol tekme igrati dobro ter računati na uspeh. Tako to ne gre,” je med drugim povsem poklapan dejal kapetan kraljev.

Phil Kessel je za Arizono, ki je sinoči sicer dobila edino srečanje v zadnjih osmih dvobojih, dosegel dve točki z golom in podajo.

Kralji se na tak način oddaljujejo od uvrstitve v končnico, saj za 4. mestom v zahodni diviziji zaostajajo za pet točk, do konca rednega dela pa imajo še 11 tekem.