Columbos kralje porinil na dno lige NHL

Liga NHL 14. Dec 20189:37 > 9:38
Getty Images

Los Angeles Kings so znova najslabša ekipa lige NHL, potem ko so na gostovanju pri Columbosu klonili z 1:4 in doživeli tretji zaporedni poraz na turneji po Vzhodu.

Čeprav so kralji povedli, ko je v 4. minuti v polno meril Dustin Brown, so domači nadzoravli večji del srečanja. Že dve minuti po vodstvu gostov je izenačil Lukaš Selak, sredi prve tretjine pa je Columbos povedel, ko je v polno meril Artemi Panarin. Vse je bilo odločeno pred koncem druge tretjine. Najprej se je še drugega zadetka veselil Panarin, samo 20 sekund kasneje pa je usodo kraljev zapečatil Josh Anderson.

Kralji so po novem porazu padli na dno Pacifiške divizije, Zahodne konference in tudi celotne lige NHL.

Anže Kopitar je bil na ledeni ploskvi dobrih 20 sekund. V tem času je štirikrat poskusil s strelom na vrata in dobil tretjino bulijev (5/15).