Kopitar in Kingsi do točke v Pittsburghu

Liga NHL 16. Dec 20189:29 > 9:36
Getty Images

Anže Kopitar in njegovi Los Angeles Kingsi so na tekmi proti Pittsburgh Penguinsom prišli do svoje 25. točke v sezoni. Na gostovanju pa so izgubili s 4:3 po podaljških.

Kralji našega Anžeta Kopitarja še naprej ostajajo najslabša ekipa v Ligi NHL. Danes so sicer na gostovanju pri Pittsburghu prišli do točke, saj so izgubili šele po podaljšku s 4:3.

Pingvini so uvodno tretjino dobili z 2:0 (Matt Cullen in Bryan Rust), na začetku druge je po podaji Kopitarja znižal Jake Muzzin. Vsega pet minut je na 3:1 povišal Tanner Pearson, ki je prav v dresu LA-ja prebil šest sezon. Kralji se niso predali in so z goloma Matta Luffa in Alexa Iaffala izsilili podaljšek.

Kingsi so bili na trenutke zelo nevarni in celo blizu zmage, a neuspešni. Še pred iztekom podaljška pa je za zmago domačinov v 64. minuti zadel Phil Kessel.