Kanadski čudežni deček zablestel že na debiju (VIDEO)

Hokej 11. Okt 20249:13 0 komentarjev
Macklin Celebrini
Macklin Celebrini. Foto: Profimedia

Macklin Celebrini, prvi izbor letošnjega nabora lige NHL, je že na svojem debiju dosegel zadetek za San Jose Sharks.

Macklin Celebrini je bil na letošnjem naboru lige NHL kot prvi izbran s strani ekipe San Jose Sharks.

Že na svojem debiju med elito pa je zablestel. Po sedmih minutah tekme je Morske pse (tudi z nekaj sreče) popeljal v vodstvo. Temu je Celebrini dodal še asistenco za 2:1.

Kljub odlični predstavi bodočega zvezdnika so hokejisti San Joseja morali na koncu priznati premoč St. Louis Blues, ki je bil s 5:4 boljši po podaljšku.

Kanadčan, ki je igral za Univerzo v Bostonu, je v lanski sezoni univerzitetne lige na 38 tekmah dosegel kar 32 golov in dodal prav toliko asistenc. Ob tem je postal najmlajši hokejist, ki je osvojil nagrado Hobeyja Bakerja za univerzitetnega igralca leta.

Kako vam je všeč N1? Kaj bi izboljšali?

Dragi bralci in bralke, pomagajte nam izboljšati N1. Kaj pogrešate, kaj vam je všeč, česa ne marate? Pripravili smo kratko anketo o zadovoljstvu bralcev, reševanje traja približno pet minut, anketa pa je anonimna. Povezava do ankete: https://n1slovenija.1ka.si/raziskava-branosti