Prva poraza San Joseja in Minesotte

Hokej 25. Okt 20217:06 0 komentarjev

Noč v ligi NHL je minila brez slovenskega nastopa. Boston Bruins so San Joseju prizadejali prvi poraz v sezoni. Slavili so z rezultatom 4:3.

Boston je večino dela opravil že v prvi tretjini, ko so povedli s 3:0. V drugi je bilo že 4:1, morski psi pa so se približali v tretji četrtini, pet minut pred koncem tekme. A bilo je prepozno, San Jose je vknjižil prvi poraz v sezoni.

Podobna usoda je doletela hokejiste Minesotte. Na domačem ledu jih je premagal Nashville s 5:2. Predatorji so prišli šele do druge zmage v sezoni, prekinili so niz štirih zaporednih zmag Minesotte na začetku letošnje sezone.

Slab začetek Vegasa se nadaljuje

Še četrtič letos je izgubil Vegas. Tokrat proti ekipi New York Islanders z 2:0. Na derbiju severa ZDA pa je Detroit s 6:3 ugnal razglašeni Chicago, ki ostaja brez zmage v letošnji sezoni.

Anžeta Kopitarja danes ponoči čaka nov izziv. Kralji bodo gostovali pri še neporaženem St. Louisu.