Zvezda še do druge zmage v Eurocupu

Eurocup 10. Okt 201818:36 > 21:56
ABA, Budućnost Voli

Košarkaši Crvene zvezde so v Eurocupu zabeležili še drugo zmago v letošnji sezoni, po Ulmu so danes v Franciji ugnali še Monaco s 66:63.

Košarkarji Zvezde so v Franciji odigrali še drugo tekmo v Eurocupu in tudi tokrat prišli do zmage, vendar z velikimi težavami.

Tekmo so Beograjčani sicer odprli zelo dobro, prvo četrtino so dobili s 17:6. A že v drugi četrtini se je razmerje moči na igrišču obrnilo, Monaco, ki ga sicer vodi Sašo Filipovski se je Srbom približal in do konca polčasa znižal na pet točk zaostanka.

V drugem polčasu so Francozi pripravili popoln preobrat, tretjo četrtino pa dobili z 20:8 in v zaključek tekme vstopili s sedmimi točkami prednosti.

Šele v zadnji četrtini se je spet prebudil napad Crvene zvezde. Gostje so nekaj minut pred koncem znova prešli v vodstvo in le tega niso več izpustili iz rok ter tekmo dobili s 66:63.