Za Zdovca usodna zadnja četrtina, Bayern poražen v Beogradu

Evroliga 17. Dec 202122:50 > 22:58 0 komentarjev
Jure Zdovc in Žalgiris Kazan zapuščata poražena. Odločila je zadnja čertina. Foto: Euroleague

Evroliga se je s 16. krogom nadaljevala že v četrtek, ko so se zmag veselili Barcelona, Real Madrid, Anadolu Efes in Fenerbahče. Petkov spored je odprl Žalgiris pod vodstvom Jureta Zdovca, ki je po katastrofalni zadnji četrtini izgubil pri Unicsu iz Kazan (53:66). V zadnjih 10 minut so Litovci in Rusi vstopili poravnani, nato pa je Unics naredil delni izid 20:4 in ušel na neulovljivo razliko. Bayern je v napeti tekmi v Beogradu morali priznati premoč Crveni zvezdi. Žan Mark Šiško ni bil v kadru ekipi z Bavarske.