Kdo zna pojasniti to potezo Jamesa Hardna?

Košarka 6. Nov 202112:07 > 12:10 2 komentarja

Zvezdniška ekipa Brooklyn Nets, ki spada med glavne kandidate za naslov v letošnji sezoni lige NBA, je v noči iz petka na soboto ugnala Detroit Pistons (96:90). A v spominu ljubiteljev košarke ne bo ostala kakšna izjemna poteza zvezdnikov domače ekipe, ampak nerazumljiva nonšalantnost Jamesa Hardna.

Nekdanji košarkar Houston Rockets je namreč v 9. minuti tretje četrtine “zablestel” z zares nerazumljivo reakcijo ob izgubljeni žogi. Situacija izgleda tako bizarno, kot da bi nekdo, ki upravlja z gibanjem Hardna po igrišču, ugasnil “kontroler” oziroma igralni plošček, s katerim je košarkarja Brooklyn Nets premikal po igrišču.

Harden je sicer tekmo končal s trojnim dvojčkom (13 točk, 10 skokov in 10 podaj, statistični indeks +15). Netsi so sicer po ne najbolj suverenem začetku sezone trenutno na 6. mestu vzhodne konference, z razmerjem zmag in porazov 6-3.