Preobrat LeBronove ekipe, Durant MVP

Liga NBA 18. Feb 20191:46 > 1:54
Streeter Lecka/Getty Images

Na 68. tekmi zvezd v Charlottu je ekipa LeBrona Jamesa slavila proti ekipi Giannisa Antetokounmpa z rezultatom 178:164. Razgibana ekipa grškega zvezdnika je na tekmi vodila že za 20 točk, a vodstva v drugem polčasu ni uspela zadržati.

Getty Images

Ekipa Giannisa Antetokoumnpa je bolje odprla tekmo pred polnimi tribunami Spectrum Centra in je v tretji četrtini vodila že za 20 točk, a so soigralci LeBrona Jamesa šli v sredijo trojk in jih zadeli sedem, tri je prispeval Damian Lillard, po dve pa Klay Thompson in Bradley Beal. V zadnji četrtini sta se aktivirala tudi LeBron James in Kevin Durant, s serijo 7:0 pa je vodstvo ekipe LeBrona naraslo na deset točk.

Durant je pri zmagovalcih dosegel 31 točk in bil tudi razglašen za najkoristnejšega košarkarja tekme. Thompson je dodal 20 točk, James 19.

Najboljši sterlec tekme je bil Antetokounmpo, ki je dosegel 38 točk, Paul George in Khriss Middleton pa sta jih dodala 20.

Tako kot se za All-Stars tekmo spodobi obramba ni bila na prvem mestu, sta se pa ekipi “razmetali” tudi iz razdalje, saj sta skupno na tekmi vrgli kar 167 trojk!

Naslednji vikend zvezd bo v United Centru v Chicagu.