V Dallasu ne blesti samo Luka!

Liga NBA 17. Dec 20194:34 > 4:44
Chris Graythen/Getty Images

Dallas Mevericksi so slavili na gostovanju proti Milwakuee Bucksem z 120:116. Odlično sta igrala Porzingis in Seth Curry. V tem krogu so zmagali še Toronto, Washinghton, Houston, Oklahoma in Memphis.

Dallas je igral odlično, že v prvi četrtini je imel dvoštevilčno prednost. Bucksi so zaostanek uspeli znižati, ob polčasu so zaostajali za 3 točke.

Odlično je metal Seth Curry in Dallas je ponovno ušel na dvoštevilčno prednost. Milwakuee se je  ponovno približal v zadnji četrtini, Bucksi so zaostajali za sedem, nato pa je dvakrat zapored izza črte zadel Porzingis in tekma je bila odločena.

Porzingis je ob odstotnosti Luke Dončiča prevzel glavno vlogo v Dallasu. Dosegel je 26 točk in 12 skokov. Curry je imel odličen met iz igre: 9/15. Boban Marjanovič ni igral.  Giannis Antetkounmpo je dosegel 48 točk in zbral 14 skokov, toda to ni bilo dovolj za zmago njegove ekipe.