Brooklyn izgubil tekmo, a še bolj boli poškodba Irvinga

Liga NBA 14. Jun 20219:44 > 9:45 0 komentarjev
Twitter

Milwaukee in Brooklyn sta po štirih tekmah polfinala vzhodne konference poravnana, tehtnica pa se počasi preveša na stran ekipe z Wisconsina.

Giannis Antetokounmpo in druščina pred 16.000 domačimi navijači poravnali dvoboj na 2-2 proti Brooklyn Nets. Na četrti tekmi je dvakratni MVP Antetokounmpo zbral 34 točk in dosegel 12 skokov ter pomagal svojim Milwaukee Bucks do zmage s 107:96, s katero so izenačili boj z mrežicami, ki so zaradi poškodbe izgubile ključnega moža, Kyrieja Irvinga.

Prvi strelec mrežic je bil Kevin Durant z 28 točkami in s 13 skoki, vendar je imel Brooklyn velike težave v napadu, potem ko je šel Irving v slačilnico v drugi četrtini in se ni več vrnil na parket.

Po malo več kot šestih minutah igre v prvem polčasu si je Irving poškodoval desni gleženj, ko je nerodno stopil na Antetokounmpovo stopalo. Prvi pregled z rentgenom je bil zanj negativen, vendar ga danes čakajo podrobnejše zdravniške preiskave.

Naslednjo tekmo gosti Brooklyn in sicer v noči na sredo ob 2.30 uri.