Kar sedem zadetkov na prekmurskem derbiju

Nogomet 16. Okt 202217:45 0 komentarjev

Nogometaši Roltek Doba so očitno strup za vodilne ekipe 2. SNL. Potem ko so prejšnji teden na zaostali tekmi presenetili do takrat vodilno Krko, so tokrat v 12. krogu s 3:2 premagali še Aluminij, ki je bil na vrhu po 11 krogih. Zdaj ga je spet prehitela Krka, ki je bila s 3:0 boljša od Krškega. V Beltincih so gledalci lahko videli odličen nogometni obračun. Padlo je kar sedem zadetkov, na koncu pa so s 4:3 slavili domačini.

Dobljani so do zmage prišli po velikem preobratu, saj je Aluminij po 28 minutah po golih Jakova Katuše in Daniela Skibe vodil z 2:0. Gole za gostitelje so dosegli Gašper Petek v 38., Gašper Černe v 52. in Luka Gajič v 60. minuti. Aluminij je od 68. minute igral z igralcem manj, sodnik je namreč izključil Andraža Borovnika.