Rogaška se je utrdila na vrhu lestvice

Nogomet 10. Apr 202319:00 > 19:05 0 komentarjev
NK Rogaška

Nogometaši Rogaške še naprej vztrajajo na prvem mestu 2. slovenske lige. Tokrat so v 24. krogu v gosteh premagali Beltince z 2:0. Šest krogov pred koncem imajo štiri točke prednosti pred Aluminijem, ki je v gosteh pri Bistrici, oba sta polfinalista pokala Pivovarne Union, igral 1:1. Točko je Kidričanom priigral Rok Frešer v 93. minuti.

Na preostalih dveh današnjih tekmah je Primorje z 2:0 zmagalo v Velenju, Grosuplje pa z 1:0 v gosteh pri Fužinarju.

Nogometaši Krke so v soboto v gosteh proti Biljam igrali 1:1. Novomeščani so sicer trdno na tretjem mestu, a so izpustili priložnost, da bi se drugouvrščenemu Aluminiju točkovno bolj približali. Ilirija je izgubila v Dekanih z 0:1. Z enakim izidom je Roltek Dob klonil pred Krškim.

V petek so nogometaši kranjskega Triglava premagali Nafto 1903 z 1:0.

Slatinčani imajo na vrhu 55 točk, Aluminij 51, Krka je pri 44, Ilirija pa pri 39 točkah.