Aluminij do pomembnih točk proti Celju

Nogomet 17. Feb 202117:05 0 komentarjev
Aluminij - Celje

Na zaostali tekmi 20. kola 1. SNL je Aluminij na domačem igrišču z 1:0 premagal Celje. Edini zadetek je dosegel Haris Kadrić.

Nekdanji član Olimpije Haris Kadrić je svoj debi v majici Aluminija kronal z zmagovitim zadetkom na tekmi proti Celju. 20-letnik je v 56. minuti uspešno izvedel enajstmetrovko in ekipi iz Kidričevega prinesel prvo zmago po šestih tekmah (3 porazi, 3 neodločene), Celju pa prizadejal tretji zaporedni poraz. Celjani so bili mnenja, da je bil prekršek storjen izven kazenskega prostora.

Kadrić si je v 83. minuti zaradi drugega rumenega kartona “prislužil” še izključitev, tako da debija v Aluminiju zagotovo ne bo pozabil. To je bila tudi prva zmaga za novega trenerja Oskarja Drobneta.

Celjane je znova tepla neučinkovitost, saj so še drugič v štirih dneh ostali brez doseženega gola. Na lestvici PLTS je po 21 tekmah Celje še vedno na 8. mestu (23 točk), vendar je Aluminij zdaj le še štiri točke za njim.