Kane Tottenhamu prinesel zmago, Arsenal ostaja stoodstoten

Nogomet 28. Avg 202219:20 0 komentarjev
Harry Kane. Foto: AP Photo/Rui Vieira via Guliverimage

Arsenal tudi po 4. krogu Premier lige ostaja stoodstoten. Varovanci Mikela Artete so za četrto zmago po preobratu ugnali Fulham in so na vrhu angleškega prvenstva. Manchester United je že pred tem z 1:0 ugnal Southampton in potrdil veliko ponedeljkovo zmago proti Liverpoolu. Forma varovancev Erika ten Haga se očitno dviga, edini zadetek na jugu Anglije je zabil Bruno Fernandes v 55. minuti. Liverpool je s kar 9:0 ugnal Bournemouth in očitno že pozabil poraz proti Unitedu. To je šele četrta tekma v zgodovini Premier lige, ki se je končala s tem rezultatom. Manchester City je po prvem polčasu dvoboja s Crystal Palacom zaostajal z 2:0, na koncu pa po hat-tricku Erlinga Haalanda slavil s 4:2. Chelsea je kljub igralcu manj ugnal Leicester po dveh zadetkih Raheema Sterlinga. Brez poraza ostaja Tottenham, ki je z 2:0 ugnal Nottingham Forest. Oba zadetka je zadel Harry Kane, ki je ob tem še zgrešil enajstmetrovko.