Avstrijski prvenec Ogrinca za pomembno zmago Tirola

Nogomet 2. Apr 202220:27 > 21:38 0 komentarjev
Veselje Sandija Ogrinca po golu v mreži Hartnerga. FOTO: Guliverimages.

Sandi Ogrinec, donedavni nogometaš ljubljanskega Brava, je v petem nastopu dočakal prvi gol v majici Tirola v prvi avstrijski ligi in poskrbel za pomembno zmago svojega kluba.

Tirol je v avstrijski bundesligi v ligi za obstanek danes gostoval pri sosedu na lestvici Hartbergu in prišel do pomembnih treh točk. Prinesel jih je slovenski vezist Sandi Ogrinec, ki je za zmago Tirola z 1:0 poskrbel v osmi minuti.

To je bil prvi avstrijski gol Ogrinca, odkar je tja iz Brava prestopil to zimo. Mladi slovenski vezist je igral 76 minut.

Za Tirol je vso tekmo odigral tudi Žan Rogelj in se v statistiko vpisal z rumenim kartonom.

Tirol je zdaj na devetem mestu prvenstvene lestvice. Pred 12. mestom, ki ob koncu sezone vodi v drugo ligo, ima štiri točke prednosti.