Nov spodrsljaj Bayerna, Wolfsburg ukradel točko

Bundesliga 22. Sep 201722:43 > 22:44
Getty Images/Alexander Hassenstein

Nogometaši Bayerna so v premierni tekmi 6. kroga nemške Bundesligi na Allianz Areni z Wolfsburgum igrali neodločeno 2:2.

Bayern ima tako po šestih krogih lige štiri zmage, remi in poraz ter tako s 13 točkami deli prvo mesto z Dortmundom, ki mora ta konec tedna tekmo 6. kroga še odigrati. Wolfsburg ima 6 točk in zaseda 11. mesto.

Ekipa Carla Ancelottija je ob polčasu vodila z 2:0. V 33. minuti je z bele točke zadel Robert Lewandowski, tri minute pred pavzo pa je ob veliki pomoči Rafinhe za izdatnejšo prednost poskrbel Arjen Robben.

Gosti se niso predali in v 56. minuti najprej znižali – s prostega strela je rezervnega vratarja Svena Ulreicha premagal Maximilian Arnold – končni rezultat 2:2 pa je v 56 minuti postavil Daniel Didavi.