Bayern tudi brez Ancelottija neuspešen

Bundesliga 1. Okt 201717:23 > 17:25
Sebastian Widmann/Getty Images

Bayern, ki je med tednom zamenjal trenerja z neuspešnim rezultatom odhaja na reprezentančni premor. Kljub vodstvu so na koncu v Berlinu prišli le do točke.

Bavarce je danes vodil Willy Sagnol, vendar Bayern kljub temu ni uspel priti do zmage na gostovanje v Berlinu pri Herti, kjer so se s slednjimi razšli brez zadetkov.

V prvem polčasu je za goste kot prvi zadel Hummels, potem je že takoj na začetku drugega polčasa zadel še Lewandovski in nekako se je že zdelo, da bo Bayern tekmo mirno pripeljal do konca, vendar je Duda že v 51. minuti znižal rezultat. V 56. minuti pa je za ekspresen povratek zadel še Kalou za 2:2.

Bayern je tako po novem spodrsljaju sedaj že v zaostanku petih točk za ekipo Borrusie iz Dortmunda za nameček pa se je danes poškodoval še Franck Ribery.