Kovač: "Jezni smo in žalostni"

Bundesliga 4. Nov 201816:01 > 16:14
Alexander Hassenstein, Getty Images

Trener Bayerna Niko Kovač ni mogel biti zadovoljen po novem ne najboljšem rezultatu svojih varovancev.

Bayern je na svojem stadionu remiziral 1:1 s Freiburgom in je sedaj drugi na lestvici Bundeslige z 20. točkami, 4 manj od prvouvrščenega Dortmunda.

Bavarci so povedli z golom Gnabryja v 80. minuti, v 89. pa je Holer svoji ekipi zagotovil točko, kar je Kovača spomnilo na tekmo proti Augsburgu, ko se je odvila identična situacija.

“Proti Augsburgu smo izgubili točke v 89. minuti in proti Freiburgu se je zgodilo isto. To je tistih 4 točk, ko nam manjkajo. Jezni smo in žalostni zaradi tega. To je šport in takšno je življenje. Čez tri dni igramo novo tekmo, ki jo želimo dobiti,” je povedal Niko Kovač po neugodnem remiju na Allianz Areni.

Kovaču se trese stolček pri Bayernu po tem, ko je ekipo prevzel pred začetkom letošnje sezone. Priložnost za novo dokazovanje ima v sredo v Ligi prvakov proti AEK-u v Munchnu.