Ronaldo poskrbel, da Portugalci ostajajo brez praske (VIDEO)

Nogomet 17. Nov 202313:42 0 komentarjev

Cristiano Ronaldo je na kvalifikacijski tekmi za nastop na evropskem prvenstvu proti Lihtenštajnu dosegel že svoj 128. zadetek v dresu portugalske reprezentance.

Portugalska reprezentanca si je v skupini J že zdavnaj zagotovila uvrstitev na evropsko prvenstvo 2024. Po devetih krogih ostajajo stoodstotni: s 27 osvojenimi točkami in gol razliko + 32.

V devetem krogu so Portugalci v Vaduzu z 2:0 ugnali Lihtenštajn, ki se je favoriziranim nasprotnikom še dobro upiral. A takoj na začetku drugega polčasa, v 46. minuti, je udaril kdo drug kot Cristiano Ronaldo.

38-letnik je zabil že gol številka 128 v dresu z državnim grbom. Zmago je v 57. minuti potrdil Joao Cancelo za končnih 2:0.

Ronaldo je letos za klub in reprezentanco odigral 27 tekem, zabil je prav toliko golov.