Neverjeten Euro se nadaljuje: Hrvati na kolenih (VIDEO)

Euro2024 24. Jun 202421:40 > 22:58 4 komentarji
Italija Hrvaška

Nov dan, nova drama na Euru. Italijani so v zadnji minuti tekme proti Hrvaški izenačili (1:1) in rešili drugo mesto. Španci so zanesljivo prvi, premagali so še Albanijo (1:0).

Hrvati so bili tik pred tem, da osvojijo drugo mesto v skupini B, zdaj pa se najverjetneje poslavljajo od evropskega prvenstva. Luka Modrić je v 54. minuti sicer zapravil enajstmetrovko, a že minuto kasneje Hrvate popeljal v vodstvo.

Naši južni sosedi so to držali vse do izdihljajev tekme. V osmi minuti sodnikovega dodatka je po asistenci Riccarda Calafiorija zadel Mattia Zaccagni za ekstazo na italijanski strani tribun.

Na drugi tekmi skupine B je Španija z 1:0 ugnala Albanijo. Edini gol na tekmi je dosegel Ferran Torres v 13. minuti.

A tudi Albanci so imeli svoje priložnosti, velikokrat pa je Špance rešil vratar David Raya z lepimi obrambami.

Španci so osvojili skupino B z devetimi točkami. Italija je druga s štirimi, Hrvaška tretja z dvema, Albanija četrta z eno.