Domžalčani dvakrat povedli, a se je Malmö obakrat vrnil

Liga Europa 25. Jul 201922:49 > 22:55
M24.si

Nogometaši Domžal so na prvi tekmi 2. predkroga evropske lige doma remizirali z vodilnim klubom švedske lige Malmöjem (2:2).

V prvem polčasu smo videli po en zadetek na vsaki strani. Najprej so domače navijače razveselili člani rumene družine, ki so se vodstva razveselili v 37. minuti. Po podaji iz kota je z glavo zadel Shamar Nicholson, ki je imel sijajno priložnost že v 12. minuti, ko je bil premalo natančen. V uvodu v tekmo je priložnost zapravil še Adam Gnezda Čerin, ki v 24. minuti ni uspel zadeti z volejem. Veselje sicer ni trajalo dolgo, saj so gostje le šest minut zatem po podaji iz kota izenačili prek Rasmusa Bengtssona.

Varovanci Simona Rožmana so drugi polčas začeli odlično, saj so že v 48. minuto vnovič povedli. Tokrat je zadel Adam Gnezda Čerin, ki se je izkazal po dvojni podaji s strelcom prvega gola. Tudi tokrat se je Malmö ekspresno hitro vrnil. Po desni strani je prodrl Lewicki in pred vrati našel Marcusa Antonssona, ki je v 52. minuti postavil končni izid.