Malmö v zaključku tekme izločil borbene Domžale

Liga Europa 1. Avg 201920:11 > 20:17
M24.si

Nogometaši Domžal so v 2. predkrogu Evropske lige izpadli proti švedski ekipi Malmöja, ki je doma s 3:2 v končnici tekme strla rumene bojevnike.

Domžalčani so se tudi na Švedskem pogumno zooperstavili švedski ekipi, a na koncu šele v 83. minuti ostali brez podaljškov.

Malmö je pred domačimi gledalci slavil s 3:2 ter se na koncu veselil napredovanja s skupnim rezultatom 5:4.

Rumeno ekipo je v prvem polčasu najprej v vodstvo popeljal Shamar Nicholson v 12. minuti, vendar tudi tokrat vodstvo naših ni trajalo dolgo, saj je Malmö preko Oscarja Lewickega izenačil v 21. minuti.

V 32. minuti je za popoln preobrat Švedov poskrbel Markus Rosenberg, a je v prvi minuti sodniškega podaljška za izenačenje poskrbel Sven Karič.

V drugem polčasu gledalci dolgo časa zadetkov niso videli in vse je kazalo na podaljške, vendar za žalost v taboru Domžal je v 83. minuti poskrbel Rasmus Bengtsson in izločil tudi danes zelo borbeno ekipo Domžal.