Opozorilo za Muro, evropski tekmec je "vroč"!

Liga Europa 15. Avg 202020:38 > 20:56
Facebook

Estonski nasprotniki naših pokalnih prvakov so se v domačem prvenstvu znesli nad nasprotnikom. Bomo videli, če bodo to šopirjenje znali pokazati tudi 27. avgusta.

Estonski Nömme Kalju, nasprotnik Mure v evropski ligi, je danes v 17. krogu državnega prvenstva zabeležil visoko zmago nad predzadnjim klubom lestvice, Legionom.

Varovanci trenerja Marka Kristala so se v gosteh znesli nad nasprotnikom in zmagali kar s 6:0! Ekipa iz Tallinna je že ob polčasu vodila s 5:0, pri čemer se je med strelce dvakrat vpisal Aleksandr Volkov, po en gol so prispevali Igor Subbotin, Ivan Lobay in Kaarel Usta, v drugem polčasu pa je premoč na zelenici potrdil še Alex Matthias Tamm.

Nömme Kalju po 17 krogih Mestriliige zaseda 2. mesto. Za mestnim tekmecem, vodilno Floro iz Tallinna, zaostaja 11 točk. Mura se bo z estonskim predstavnikom pomerila 27. avgusta na njihovem stadionu.