Mbappe bo še dolgo 'sanjal' De Geo

REUTERS/Gonzalo Fuentes

Nogometaši Manchester Uniteda so novo sezono lige prvakov odprli z zmago proti PSG-ju, ki so ga v Parizu premagali z 2:1. Igralec tekmje je bil vratar rdečih vragov David de Gea.

Španec je v golu Manchester Uniteda poskrbel za nekaj imenitnih posredovanj. Brez njega se v 87. minuti ob golu Marcusa Rashforda zagotovo ne bi veselili zmage.

De Gea je blestel že v prvem polčasu, na začetku drugega pa je dokazal, da je še vedno eden najboljših vratarjev na svetu. Kylian Mbappe je s preigravanjem iz igre vrgel dva igralca Manchester Uniteda, nato odlično streljal, a ‘naletel’ na De Geo.

Kakšna predstava DDG!” je na Twitterju zapisal Rashford.

United ta konec tedna čaka derbi s Chelseajem, ki prihaja na Old Trafford, že prihodnji teden pa je na vrsti 2. krogi lige prvakov. United se bo doma pomeril z RB Leipzigom Kevina Kampla.