Z Googlom dokazoval, da je sin legende

Liga prvakov 22. Okt 202010:34 > 10:43
Getty Images

Član Borussie iz Monchengladbacha in sin legendarnega Liliana Thurama, Marcus, se je pred obračunom 1. kroga Lige prvakov proti Interju v Milanu znašel v kočljivi situaciji, ki jo je rešil s pomočjo Googla.

Varnostniki na stadionu so ob prihodu nogometašev iz Nemčije opravili identifikacijo vsakega gosta s pomočjo osebne izkaznice, ki je Marcus thuram ni imel pri sebi. Osrednji junak tokratne zgodbe je svojo osebno izkaznico pustil v hotelu, s seboj je imel samo potrdilo o negativnem testu na koronavirus.

Varnostniki se niso pustili prepričati in Marcusa Thurama niso spustili na stadion, mladi napadalec pa je vseeno poskušal narediti vse, da bi potrdil svojo verodostojnost. Francoz je varnostniku pokazal svoje slike na Googlu, da bi dokazal, da je on napadalec Borussie in po nekaj minutah preverjanja je v svojem namenu tudi uspel.

Srečanje v svetovni prestolnici mode se je končalo z neodločenim rezultatom (2:2), Thuram pa je bil na igrišču do 90. minute.